Ула од Преспав одговара на прашања од фанови: „Кога сум нервозна сакам развод од Коста“


Ула од Преспав одговара на прашања од фанови: „Кога сум нервозна сакам развод од Коста“

„Со Коки се запознав на фестивал во Минхен и веднаш го засакав, што да правам глупава сум...“ – Ула од Преспав одговара на прашања и открива дали ќе биде газдарица на пансионот, дали ќе се зближи со Јелена и уште неколку интересни детали.

ula-od-prespav-odgovara-na-prashanja-od-fanovi-koga-sum-nervozna-sakam-razvod-od-kosta-01.jpg

На снимањето на шестата сезона од серијата Преспав, Тијана Дапчевиќ во улога на Германката Ула одговори на неколку прашања кои фановите на CRNOBELO.com ги поставија на нашето Инстаграм Стори.

Како и секогаш, самоуверена и слепо заљубена во Коста, Ула успеа да нѐ насмее, но и да ни открие детали за нејзината „судбина“ во Преспав.

Таа вели дека не доаѓа предвид развод од Коста, но останува мистериозна на прашањето дали во новата сезона ќе ѝ се исполни желбата да има деца со него.

Погледнете што друго открива Ула:

Погледнете и Јелена од Преспав одговара на прашања од фанови: „Ми се пуштаат досадни мамини синови“

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Рошин Марфи од Moloko за CRNOBELO.com: „Во Македонија луѓето знаат како да се журкаат!“ Молоко - дуото кое веројатно ве враќа во младоста, во времето на '90-тите и рани...
Тино и Атанас: Една танга знае да направи општ хаос позади сцена! Ги знаеме како Тино и Атанас, ги препознаваме како момците кои внесоа една поина...
Кокан Ајановски, маратонец: „Македонците се лажат кога на пеколно време се наоблекуваат за трчање, м... „Дали вреди да жртвувам толку многу за трчањето? Од што ќе живеам? Како ќе најда...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg