Анелија, Преслава, Гергана – како изгледаат најголемите бугарски музички ѕвезди денес? (фото)


Анелија, Преслава, Гергана – како изгледаат најголемите бугарски музички ѕвезди денес? (фото)

Пред повеќе од една деценија, тие беа најголемите бугарски музички ѕвезди со многу хитови и обожаватели. Денес голем дел од нив се драстично променети, но сите подеднакво го одржуваат младоликиот изглед. 

anelija-preslava-gergana-kako-izgledaat-najgolemite-bugarski-muzicki-zvezdi-denes-foto-1-.jpgфото: принтскрин YouTube/Инстаграм

Очигледно е дека сите внимаваат на својот изглед. Иако нивната популарност на музички план не е толку актуелна во нашата држава како пред неколку години, сепак интересно е да се види како изгледаат Малина, Деси Слава, Гергана, Ивана… денес.

Погледнете ги фотките:

Анелија

Малина

Марија

Гергана

Ивана

Преслава и уште 3 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

„Живее во раскошна вила, но е навистина скромен“ – Соседите откриваат каков човек е Здравко Чолиќ (7... За него годините се само бројка, тој е безвременски музичар кој му даде многу на...
Филмската ќерка на Никола Којо од „Ми нисмо Анџели“ – Мирка Васиљевиќ (30), го очекува четвртото дет... Таа ја освои публиката како ќерката на Никола Којо во филмот „Ми нисмо анџели 2“...
Мажествен и непрепознатлив – како изгледа Азис, бугарската ѕвезда која шокираше со ексцентричниот из... Неговото целосно име е Васил Тројанов Бојанов, но сите го знаеме едноставно како...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg