Јелена Карлеуша го користи трикот бикини наопаку за визуелно поголеми гради

И минатата година и оваа 2022-ра, Јелена Карлеуша го практикува трендот бикини наопаку, кога станува збор за горниот дел. Не многу удобно, но впечатливо - инфлуенсерките го обожаваат овој трик...

jelena-karleusha-go-koristi-trikot-bikini-naopaku-za-vizuelno-pogolemi-gradi-01.jpg

Јелена Карлеуша е позната по смелите бикини изданија, но и по тоа дека ги следи светските модни трендови.

Така годинава позираше со горниот дел наопаку, тренд кој беше актуелен и минатото лето и кој им дава нов изглед на бикините, плус визуелно ги зголемува градите.

Во ваков случај врвките кои би требало да бидат под градите, ги ставате околу вратот или како прерамки.

На овој начин бикинито нуди подобра поддршка на градите и прави да изгледаат малку поголемо и подигнато.

Како Карлеуша го практикува овој тренд:

Уште неколку вакви појавувања на Карлеуша:

И најсмелите бикини изданија во последно време:

https://www.instagram.com/p/CcsLTkvof2c/?hl=en

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Причината за „затегнатите“ односи помеѓу мајката и сопругата на Новак Ѓоковиќ: „Не мислев дека ќе се... Наводно односите помеѓу сопругата и мајката на Новак Ѓоковиќ се мошне влошени и ...
Јелена Карлеуша со искрена фотографија: „Да, знам дека ги гледате моите лузни - една од тумор и две ... „Да, знам дека зумирате и ја гледате лузната од мојот царски рез. И тоа не една,...
Јелена Карлеуша во танга бикини, како маскота зајче, позира за заштита на животните (фото+видео) Јелена Карлеуша во розово танга бикини го покажа мускулестото тело со велигденск...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg