Постарата ќерка на Наташа Беквалац израсна во вистинска убавица (фото+видео)

Наташа Беквалац вели дека со нејзиниот поранешен сопруг Данило Икодиновиќ во моментов е во најдобри односи заради нивната заедничка ќерка, Хана, која веќе е во тинејџерските години од животот, а од фотографиите може да се забележи дека израснала во вистинска убавица.

postarata-kjerka-na-natasha-bekvalac-izrasna-vo-vistinska-ubavica-foto-video-01.jpg

Ќерката на Наташа Беквалац од бракот со ватерполистот Данило Икодиновиќ, Хана во моментов има 15 години, а судејќи по фотографиите и видеата што ги објавува, таа израсна во вистинска убавица.

Наташа Беквалац во моментов е на одмор со семејството во Грција, а на Инстаграм Стори објави фотографија од нејзината поголема ќерка Хана како лежи на лежалка и ужива на сонцето.

postarata-kjerka-na-natasha-bekvalac-izrasna-vo-vistinska-ubavica-foto-video-02.jpg

Хана го наследила убавиот изглед на нејзините познати родители, а покажа дека има талент и за модел затоа што на себеси го носеше моделот дизјаниран од нејзината тетка Кристина Беквалац.

postarata-kjerka-na-natasha-bekvalac-izrasna-vo-vistinska-ubavica-foto-video-04.jpg

Инаку, Хана сѐ уште нема свој Инстаграм профил, но затоа на ТикТок редовно објавува видеа, а во едно од нив покажа колку е горда на своите родители.

„Сѐ започна кога мајка ми го запозна татко ми и јас дојдов на свет“ – стои во првото видео што таа го објави на оваа социјална мрежа.

@hanaa.ikodinovic

Pobedila sam isk

♬ original sound - NETFLIX

Инаку, Наташа Беквалац и Данило Икодиновиќ беа во брак до 2011-та година, а неодамна Наташа призна дека тие двајца се во добри односи, а има само пофални зборови за новата сопруга на нејзиниот поранешен партнер Марија Огњеновиќ.

„Дача и јас сме во најдобри односи. Кога ќе се отстрани она што не е добро, само нашиот однос како сопружници не беше во ред, а сѐ друго е како што треба и немаме никакви проблеми. Тој ни е навистина потребен во оваа фаза и има прекрасна сопруга, која има разбирање за сето тоа“ – рече Наташа.

postarata-kjerka-na-natasha-bekvalac-izrasna-vo-vistinska-ubavica-foto-video-03.jpg

Прочитајте и „Беше тешко, и нормален би полудел“ – Во какви односи е Наташа Беквалац со бившиот сопруг и што зборуваат еден за друг?

Погледнете уште неколку фотографии од убавата Хана во продолжение:

@hanaa.ikodinovic

 

♬ som original - ⠀

 Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Српски политичар на 67 години очекува дете со својата 36 години помлада сопруга (фото) Таа го запросила на неговиот 60-ти роденден, а сега, по 6 години брак, парот го ...
Најзгодната спортска новинарка во регионот живее во Хрватска (фото) Во слободно време тренира кик-бокс и јавање коњи. Хрватската спортска новинарка ...
„Ми велеа дека сум стара за мајка“ - Србинка го роди првото дете на 48 години „Никогаш не ме интересирало што мисли чаршијата. Мојот сопруг, таткото на Вук, е...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg