Српскиот заводник Милош Биковиќ ужива со девојката на Бали – ресортот чини 600 евра од вечер (фото)

„Понекогаш земам одмор. Оваа година повеќе од претходно, си ветив“ – напиша Милош Биковиќ до фотките од рајските плажи на Бали, каде ужива во луксузен ресорт заедно со својата девојка Ивана Малиќ. 

milosh-bikovikj-uzhiva-so-devojkata-na-bali-resortot-chini-600-evra-od-vecher-foto-01.jpg

Српскиот актер Милош Биковиќ, кој најголемиот дел од времето го посветува на работни ангажмани во филмската индустрија, моментално е на заслужен одмор.

Тој ужива во убавините на Бали, заедно со својата девојка Ивана Малиќ. Двајцата објавуваат бајковити фотки од Бали, но на ниту една не се фотографирани заедно. 

Според локацијата на фотките, парот е сместен во луксузниот ресорт St. Regis Bali Resort, каде една вечер чини 600 евра, но изгледа актерот одлучил да си дозволи вистински одмор и уживање по напорната работа. 

„Понекогаш ќе отидам на некој одмор. Оваа година малку почесто од претходните. Си ветив на себеси. Делумно го исполнив ветувањето. Еве ги тие делови“ - стои во описот на една од фотографиите на Биковиќ

Погледнете повеќе фотки и видеа од одморот на Милош и Ивана на Бали: 

Фотки од ресортот во кој престојуваат:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Девојка од Сараево открива: „Што ме разочара на одморот на Санторини?“ „Со сопругот за 3 ноќевања на Санторини плативме 1.200 евра...“, започна Наида Б...
Северина и синот пресреќни на одмор - тој доби автограм од холивудска ѕвезда, таа вторпат го покажа ... „Мамо, мамо“ добив автограм од лошиот (Вуди Харелсон) во филмот „Venom“... Само ...
По Бали, Милош Биковиќ со девојката на одмор на Малдиви – ја покажа мистериозната тетоважа (фото) „Го имам најдобриот фотограф“ – се пофали девојката на Милош Биковиќ во описот д...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg