Никола Роквиќ и сопругата Бојана Баровиќ го открија полот на третото дете на спектакуларен начин (видео)

„Најважно е дека ни пристигнува здраво бебе“, напиша среќната сопруга на Никола Роквиќ. Вљубениот пар, по откривањето на полот на бебето со спреј и многу балони, скокна во базен и се бакнуваше.

poznat-srpski-pejach-so-soprugata-manekenka-go-otkri-polot-na-tretoto-dete-so-mnogu-baloni-i-sprej-video-01.jpg

Српскиот пејач Никола Роквиќ и манекенката Бојана Баровиќ го очекуваат своето дете, а на нивните Инстаграм профили споделија видео на кое го откриваат полот на детето.

Со многу балони за декорација и со помош на розов спреј, парот откри дека очекува девојче.

Во еден миг Бојана плачеше од среќа, а нејзиниот сакан силно ја прегрнуваше. Нивните најблиски им честитаа, а на крајот Бојана и Никола скокнаа и во базен и се бакнаа.

poznat-srpski-pejach-so-soprugata-manekenka-go-otkri-polot-na-tretoto-dete-so-mnogu-baloni-i-sprej-video-02.jpg

Бојана во една пригода изјави дека третата бременост ѝ била најтешка.

Досега имаат едно момче и едно девојче.

На Инстаграм описот на видеото од откривањето на полот глас дека најважната вест е што им пристигнува здраво бебенце, а кој и да е полот, тие се пресреќни.

Прочитајте и Романсата ја започнале во реално шоу пред 12 години, ја запроси на негов концерт – Љубовната приказна на Никола Роквиќ и Бојана Баровиќ

С. С. |  Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фудбалер од Црвена Ѕвезда со шут го откри полот на бебето (видео) Фудбалерот Александар Драговиќ на крајот од чинот имаше дури и сина патика. Заба...
„Се вљубив во сопругот на насловна страница, не му се допаѓа тоа што јас го готвам“ - Лепа Брена отк... „Кога сме дома, јас не сум Лепа Брена, а тој не е светски познат тенисер. Јас су...
Весна Змијанац откри непознати детали: „Николија носи моја облека, од една песна заработив 500.000 е... Нејзините песни се пеат со години наназад, а Весна Змијанац не крие дека хитовит...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg