Зајачки секс од 1 минута, бакнеж во образ по секс: Контроверзна Србинка е хит на ТикТок со смелите изјави во видеата

Наташа Поповиќ од Белград во едно од нејзините најпопуларни видеа објаснува што е „зајачка сексуална способност“. Вели дека тоа е синоним за прерана ејакулација кај мажите. Тие не се трудат и лоши се во кревет. Потоа додава дека сексуалниот чин со нив трае една минута, а потоа не се подготвени за втора партија.

zajachki-seks-od-1-minuta-baknezh-vo-obraz-po-seks-kontroverzna-srbinka-e-hit-na-tiktok-so-smelite-izjavi-vo-videata-01.jpg

Наташа Поповиќ од Белград стана вирален хит во Србија со нејзините скандалозни ТикТок видеа во кои отворено говори за машко-женските односи.

zajachki-seks-od-1-minuta-baknezh-vo-obraz-po-seks-kontroverzna-srbinka-e-hit-na-tiktok-so-smelite-izjavi-vo-videata-02.jpg

Таа има студирано туризам, а живеела во Америка и Турција, но потоа се вратила во Белград.

Вели дека работи во семејна фирма и дека го обожава свoјот град, кафеаните, пријателите и дека за ништо на светот не би го менувала.

zajachki-seks-od-1-minuta-baknezh-vo-obraz-po-seks-kontroverzna-srbinka-e-hit-na-tiktok-so-smelite-izjavi-vo-videata-03.jpg

Наташа за српските медиуми вели дека односите помеѓу мажите и жените на Балканот се површни, дека и мажите и жените се многу себични, се гледаат само себеси и не се обидуваат да дадат дел од себе на некој друг. Едноставно не се вложуваат во врските.

Таа вели дека не ѝ се допаѓа кога мажите се полни со предрасуди кон една жена, судејќи ѝ само според изгледот и исто така не ѝ се допаѓаат несигурни мажи.

zajachki-seks-od-1-minuta-baknezh-vo-obraz-po-seks-kontroverzna-srbinka-e-hit-na-tiktok-so-smelite-izjavi-vo-videata-04.jpg

Животно мото ѝ е да ѝ е убаво и да зборува отворено апсолутно за сè, па токму со тој пристап некои од нејзините видеа постигнаа милионски прегледи.

Едно од нејзините најпопуларни видеа е она во кое објаснува што е „зајачка сексуална способност“.

Вели дека тоа е синоним за прерана ејакулација кај мажите. Тие не се трудат и лоши се во кревет. Потоа додава дека сексуалниот чин со нив трае една минута, а потоа не се подготвени за втора „партија“.

@natasapopovic92 Reply to @ivanaaaaaaaa6 evo da odgovorim 🤗 #fyp #tiktoksrbija #balkan #beograd ♬ original sound - 𝐍𝐀𝐓𝐀𝐒𝐀𝐏𝐎𝐏𝐎𝐕𝐈𝐂𝟗𝟐

Наташа има и видео на кое открива дека не носи долна облека, затоа што ја притиска и дека најважно ѝ е да ѝ биде удобно.

@natasapopovic92 #fyp #foryou #storytime #zara #dress ♬ original sound - 𝐍𝐀𝐓𝐀𝐒𝐀𝐏𝐎𝐏𝐎𝐕𝐈𝐂𝟗𝟐

Потоа скандалознната српска тиктокерка говори за мажите кои на испраќање по секс девојките ги бакнуваат во образ, наводно за да им нагласат дека станува збор само за авантура.

@natasapopovic92 Šta je s mozgom druže?? #fyp #tiktokbalkan #srbija #beograd ♬ original sound - 𝐍𝐀𝐓𝐀𝐒𝐀𝐏𝐎𝐏𝐎𝐕𝐈𝐂𝟗𝟐

На следната страна повеќе Инстаграм фотографии од Наташа...Би можело да ве интересира:

Eдна од најубавите трудници на светот e Србинка (фото) Српската убавица изгледа неверојатно фит во бременоста, дури и во 35-тата недела...
Eдна од најатрактивните жени во регионот на 59 години е поим за сексапил на плажа во Охрид (фото) Српската актерка Лидија Вукичевиќ е една од најатрактивните жени во регионот, а ...
Србинка згрозена од сцена на грчка плажа: „Ископаа дупка во песок за детето да се олесни - срам ми е... „Во еден момент девојчето кажа дека ѝ се кака, а дедо ѝ ископа дупка покрај море...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg