Тамара Тодевска заблеска во златен костим за прославата за 38-иот роденден

Тамара Тодевска изгледа одлично во златниот костим што го избрала за прославата на нејзиниот 38-ми роденден.

tamara-todevska-zableska-vo-zlaten-kostim-za-proslavata-za-38-iot-rodenden-01.jpg

Вечерва, (01.06) Тамара Тодевска го прослави 38-иот роденден во друштво на саканите.

tamara-todevska-zableska-vo-zlaten-kostim-za-proslavata-za-38-iot-rodenden-06.jpgфото: Инстаграм Стори Тамара Тодевска

За посебната пригода, македонската пејачка избрала златни панталони и сако, во комбинација со кроп-топ маичка.

Како и секогаш, Тамара изгледаше одлично.

tamara-todevska-zableska-vo-zlaten-kostim-za-proslavata-za-38-iot-rodenden-07.jpgфото: Инстаграм Стори

tamara-todevska-zableska-vo-zlaten-kostim-za-proslavata-za-38-iot-rodenden-04.jpgфото: Инстаграм Стори Тамара Тодевска

tamara-todevska-zableska-vo-zlaten-kostim-za-proslavata-za-38-iot-rodenden-03.jpgфото: Инстаграм Стори Тамара Тодевска

Помеѓу присутните на прославата е и единствената Катарина Ивановска.

tamara-todevska-zableska-vo-zlaten-kostim-za-proslavata-za-38-iot-rodenden-02.jpgфото: Инстаграм Стори Тамара Тодевска

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Катарина Ивановска ужива со децата на зимување на Копаоник Прекрасната мала храбра Кира и шармантниот син Вања ѝ се омиленото друштво на Ка...
Тамара на летување со децата во Грција – ги одведе во циркус, се возат на фотелја додека ги влече гл... Тамара Тодевска на една од фотографиите откри и дека на летување со нив е Марко ...
Тамара Чуприна со синот Ведран во Дубаи - тато Дарко Велковски игра за клуб во Саудиска Арабија (фот... Кога има љубов, тогаш не е тешко да се функционира и на различни краишта од свет...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg