Жарко Димоски доби син и објави прва фотка, Слаткар и Сања Николиќ на прошетка во Солун: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Актерот Жарко Димоски со сопругата Андреа доби син, па шеговито се пожали: „Еден месец без сон“, Миро Кацаров направи голема свадбена церемонија во дискотека во Штип, Ламбе Алабаковски објави фотографии од планинарење, Светлана Црнокрак повторно докажува дека е безвременска убавица, а Тамара Тодевска во кул, урбан аутфит.

zharko-dimoski-dobi-sin-i-objavi-prva-fotka-slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Од лудата свадбена забава на Миро Кацаров до настапите низ Македонија на македонските пејачи, изминатата седмица имаше многу настани и убава енергија.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Жарко Димоски доби принова со сопругата Андреа и објави фотографија од синот, кој има еден месец

zharko-dimoski-dobi-sin-i-objavi-prva-fotka-slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-05.jpg

Ламбе Алабаковски

zharko-dimoski-dobi-sin-i-objavi-prva-fotka-slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-04.jpg

Миро Кацаров со саканата Ивана направи свадбена веселба во дискотека во Штип

zharko-dimoski-dobi-sin-i-objavi-prva-fotka-slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-02.jpg

zharko-dimoski-dobi-sin-i-objavi-prva-fotka-slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-02_1.jpg

Слаткар и Сања Николиќ со синот Моша на одмор во Солун

zharko-dimoski-dobi-sin-i-objavi-prva-fotka-slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-03.jpg 

Пере од Нокаут со Дарко Димитров, и со сопругата Јована

zharko-dimoski-dobi-sin-i-objavi-prva-fotka-slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-08.jpg

Ненад Ѓорѓиевски на свадба со сопругата и близнаците

Tамара Тодевска

Васил Гарванлиев

Tони Зен на одмор со синот

zharko-dimoski-dobi-sin-i-objavi-prva-fotka-slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-02_copy.jpg

zharko-dimoski-dobi-sin-i-objavi-prva-fotka-slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01_copy.jpg

Уште 8 ѕвезди на следната страница...Би можело да ве интересира:

Татјана Стојановска во Дојран, Слаткар објави фотка со синот за неговиот трети роденден: Што прават ... Сара Мејс и Димитар Атанасовски беа на велигденско кампување со децата во селото...
Слаткар го прослави 37-иот роденден - синот Моша и сопругата Сања Николиќ му пеат додека дува свеќич... Со торта, свеќички со бројот „37“ и најсаканите покрај него, Слаткар го прослави...
„Што сте убави“ - Сања Николиќ го прослави 41-иот роденден, Слаткар и синот Моша ѝ пееја додека дува... „Бравоо, среќен роденден мамо! Што сте убави...“, вели Слаткар во роденденското ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg