Антониа Гиговска со провокативна фотосесија за Денот на вљубените

„Дали ќе бидеш мојот Валентин“ – напиша Антониа Гиговска до фотките на кои позира во провокативно издание.

antonia-gigovska-so-provokativna-foto-sesija-za-denot-na-vljubenite-01.jpg

Црвен фустан со длабоко деколте, црвени ракавици, црвен кармин и црвени срциња на русата коса...  Денес сè е во знак на празникот на вљубените за нашата пејачка.

Антониа Гиговска подготви вистинско изненадување за своите обожаватели и следбеници на Инстаграм по повод Денот на вљубените.

Нашата позната пејачка одлучи во чест на Свети Валентин да објави фотосесија во која позира во заводливо издание.

„Дали е бидеш мојот Валентин“ - напиша таа до фотките.

View this post on Instagram

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Веднаш доби голем број позитивни коментари од следбениците и обожавателите.

Претходно, во текот на вчерашниот ден, во одговор на Инстаграм прашања, Антониа објави и една фотка од синот Киан и откри дека денес тој наполни 7 месеци.

antonia-gigovska-so-provokativna-foto-sesija-za-denot-na-vljubenite-02.jpg

Погледнете повеќе фотки од фотосесијата на Антониа:

antonia-gigovska-so-provokativna-foto-sesija-za-denot-na-vljubenite-11.jpg

antonia-gigovska-so-provokativna-foto-sesija-za-denot-na-vljubenite-10.jpg

antonia-gigovska-so-provokativna-foto-sesija-za-denot-na-vljubenite-09.jpg

antonia-gigovska-so-provokativna-foto-sesija-za-denot-na-vljubenite-08.jpg

antonia-gigovska-so-provokativna-foto-sesija-za-denot-na-vljubenite-07.jpg

antonia-gigovska-so-provokativna-foto-sesija-za-denot-na-vljubenite-06.jpg

antonia-gigovska-so-provokativna-foto-sesija-za-denot-na-vljubenite-05.jpg

antonia-gigovska-so-provokativna-foto-sesija-za-denot-na-vljubenite-04.jpg

antonia-gigovska-so-provokativna-foto-sesija-za-denot-na-vljubenite-03.jpg

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска за мајчинството: „Тешко е првите 2 недели со бебе, имам уште само 5kg вишок“ „Болницата не ја менувам за ништо. Максимално посветени од самиот старт. Ги...
Антониа Гиговска ужива во првите денови со синот Киан: „Колаче мое“ „Таткото уморен“, вели пејачката Антониа Гиговска, која покажа како ги поминува ...
Антониа Гиговска објави први фотки со синот Киан: „Ми докажа за што вреди да живееш“ „Сакавме малку моменти за нас, па решивме денес официјално да ве поздравиме. Вче...
Антониа Гиговска во златен аутфит на свадба, 1 месец по породувањето – со сопругот гушнати и вљубени... Антониа Гиговска и нејзиниот сопруг се свадба - таа избра златен фустан со злате...
Тамара Тодевска на 39 изгледа подобро од кога било – прослави роденден со Лука и децата „Среќна сум за секоја ваша честитка, порака и желба – за уште многу години“ – на...
Иван Јованов, по врската со Антониа Гиговска, очекува дете со новата девојка - направи забава за отк... Иван Јованов, вокалистот од „Либеро Бенд“ ја изненади јавноста со веста дека има...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg