Антониа Гиговска провокативна во Хрватска: Секси пози во мини фустан, по бикини во теретана

Антониа Гиговска е во Ровињ од каде што сподели нови секси фотки и покажа дека успеала да ја доведе линијата на телото до совршенство по породувањето.

antonia-gigovska-provokativna-vo-hrvatska-seksi-pozi-vo-mini-fustan-po-bikini-vo-teretana-01.jpg

Пејачката Антониа Гиговска е во Хрватска, од каде што вчера и денес (17 и 18 април) објавува фотки и видеа.

Таа е на настан за убавина во организација на светскиот бренд Yves Saint Laurent.

antonia-gigovska-provokativna-vo-hrvatska-seksi-pozi-vo-mini-fustan-po-bikini-vo-teretana-19.jpg

Своето патување Антониа го најави уште на скопскиот аеродром, а потоа откри дека стигнала во Ровињ.

antonia-gigovska-provokativna-vo-hrvatska-seksi-pozi-vo-mini-fustan-po-bikini-vo-teretana-04.jpg

Младата пејачка сподели и фотки од теретана, па кажа дека е во дилема „дали да вежба или да се фотографира“.

antonia-gigovska-provokativna-vo-hrvatska-seksi-pozi-vo-mini-fustan-po-bikini-vo-teretana-03_copy.jpg

За настанот, пак, Антониа избра аутфит во магента розова боја и впечатлив накит.

antonia-gigovska-provokativna-vo-hrvatska-seksi-pozi-vo-mini-fustan-po-bikini-vo-teretana-21.jpg

Но, она што привлече најмногу внимание се фотографиите во зелен мини фустан, во провокативни пози, направени на терасата на нејзината хотелска соба.

Плетениот фустан со отсечоци и длабоко деколте ја откри фигурата која Антониа ја довела до совршенство по породувањето.

Таа последниве месеци вежба многу и внимава на исхраната.

„Секогаш биди ваква“ ѝ порачаа фановите, а некои пријатели ѝ оставија емотикони оган за да ѝ кажат дека изгледа жешко на фотките.

antonia-gigovska-provokativna-vo-hrvatska-seksi-pozi-vo-mini-fustan-po-bikini-vo-teretana-11.jpg

antonia-gigovska-provokativna-vo-hrvatska-seksi-pozi-vo-mini-fustan-po-bikini-vo-teretana-15.jpg

Повеќе фотографии од патувањето на Антониа во Хрватска на следната страница...Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска ужива во првите денови со синот Киан: „Колаче мое“ „Таткото уморен“, вели пејачката Антониа Гиговска, која покажа како ги поминува ...
Антониа Гиговска за мајчинството: „Тешко е првите 2 недели со бебе, имам уште само 5kg вишок“ „Болницата не ја менувам за ништо. Максимално посветени од самиот старт. Ги...
Ивана Кнез со моќен статус за 8 Март: „Не успеав - имам кариера, но немам партнер и деца“ „Не успеав, се вклопив во шема на кариеристки. Ама ќе успеам да излезам од неа и...
„Се молам да не заплачам додека пеам“: Ивона Јо ги испеа омилените песни од Тоше во Крушево „'Игри без граници' и 'Полско цвеќе' не можам да ги пеам, да дадам емоција, а да...
Антониа Гиговска во златен аутфит на свадба, 1 месец по породувањето – со сопругот гушнати и вљубени... Антониа Гиговска и нејзиниот сопруг се свадба - таа избра златен фустан со злате...
Антониа Гиговска секси во корсет од тантела, четири месеци по породувањето (фото) Антониа Гиговска е секси во бела долна облека од тантела на новите фотки што ги ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg