Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Мартија Станојковиќ позира во смел фустан, Панчо и Врчак најавија нов дует: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Калтрина позираше во елегантен асиметричен фустан на настан, Maртија изгорена од сонце објави фотосесија во смел аутфит, Ноне Неделковска ужива во Кан, каде неодамна се одржа еден од најпознатите филмски фестивали. Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

martija-stanojkovikj-pozira-vo-smel-fustan-pancho-i-vrchak-najavija-nov-duet-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Елена Најдоски сподели повеќе фотографии од одморот во Хрватска, каде беше заедно со внуките, Антониа Гиговска покажа дека го користи секој слободен миг за да ужива со синот Киан.

Панчо и Врчак, пак најавија дека се подготвени да направат нов дует, но потребно е нивните обожаватели да исполнат еден услов.

Што правеа македонските ѕвезди на Инстаграм минатата недела?

Антониа Гиговска сподели фотки со синот Киан

martija-stanojkovikj-pozira-vo-smel-fustan-pancho-i-vrchak-najavija-nov-duet-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-03.jpg

martija-stanojkovikj-pozira-vo-smel-fustan-pancho-i-vrchak-najavija-nov-duet-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-02.jpg

Панчо и Врчак најавија нов дует, но условот е да се соберат 500 коментари на објавата

View this post on Instagram

A post shared by Pancho | DNK (@djshortypofficial)

Вера Мештеровиќ на настан позира во елегантно издание

Перо Антиќ сподели фотка со синовите

Елена Најдоски сподели фотки од одморот во Хрватска, каде уживаше заедно со внуките

Андријана Петрушовска го освои третото место во Ѕвездите на Гранд, а на Инстаграм ѝ ја честита победата на победничката Шејла Зониќ.

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

На кафе и дневен весник во Sinatra Specialty Coffee: Уникатен локал во срцето на Скопје Ако сакате да го разлистате дневниот весник додека го пиете утринското кафе, как...
Популарни плажи со бич-барови покрај Охридското Езеро што треба да ги посетите Кои бич барови и плажи работат ова лето? Каде би можеле да ги поминете деновите ...
Есенска идила во Скопје и Градски парк, низ објективот на инстаграмџиите Паднати лисја и безброј нијанси на портокалово и жолто – како изгледаат Скопје и...
Тие им се најголема поддршка - Како изгледаат сопругите на македонските пејачи? Јоце Панов и неговата избраничка биле во врска 10 години пред да стапат во брак,...
Познати Македонки кои веќе добиле внучиња, а изгледаат одлично Фолкерката Даниела Темелковска годинава стана баба, но на Инстаграм мами воздишк...
Игор Џамбазов со семејни фотки од 1970-тите, Дарко Илиевски чека второ дете: Што прават македонските... Васил Зафирчев ја најави новата сезона на „Преспав“, тенисерот Калин Ивановски в...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg