Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


Гечевски и Чековски открија пикантерии од ЕП Литванија!

gecevski-i-cekovski-otkrija-pikanterii-od-ep-litvanija.jpg

Во најновата епизода на најгледаното наше ток шоу, “Еден на Еден,” гости беа македонските кошаркарски репрезентативци Тодор Гечевски и Ѓорѓи Чековски како и легендата на мак кошарката Лазар Лечиќ.

Гечевски и Чековски покажаа дека знаат одлично да се забавуваат пеејќи на хелиум, а споделија и многу интересни моменти од нивните кариери, како и неколку ексклузивни моменти од неповторливото ЕП во Литванија.

Гостин беше и легендарниот Лазар Лечиќ кој раскажа неколку неверојатни, но вистинити приказни од неговата живописна кариера.

Би можело да ве интересира:

Лила во пустината Вади Рум, Дарко Велковски и Тамара во Рим: Што прават македонските ѕвезди деновиве... Фудбалерот Дарко Велковски и неговата сакана Тамара Чуприна уживаат во Рим, а па...
Листа на Македонки со впечатлив изглед кој нема да ве остави рамнодушни (фото) Oд изглед на Барби од реалноста со тенок струк и руса коса до бринети со впечатл...
Моден погодок: Тамара Тодевска со црвен, макси фустан изгледаше како светска дива на Макфест (фото+в... Тамара Тодевска ја истакна фит линијата во фустанот со должина до подот, кој беш...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg