Франц го прослави првиот роденден на ќеркичката Мелоди во Лос Анџелес (фото)


Франц го прослави првиот роденден на ќеркичката Мелоди во Лос Анџелес (фото)

Парот е во брак 5 години, а тортата во вид на огромен мафин ја направи сопругата на Франц.

franc-go-proslavi-prviot-rodenden-na-kjerkichkata-vo-los-andjeles-foto-01.jpg

Владимир Крстевски Франц, некогашниот член на групата Нокаут, веќе со години живее и работи во Калифорнија.

Со својата сопруга Ема тој го прослави 1-виот роденден на ќеркичката Мелоди. Ема откри дека сама ја направила тортата за оваа пригода.

Инаку, Франц и Ема се во брак од октомври 2014 година.

Фотографии од нивната прослава во Лос Анџелес:

franc-go-proslavi-prviot-rodenden-na-kjerkichkata-vo-los-andjeles-foto-02.jpg

franc-go-proslavi-prviot-rodenden-na-kjerkichkata-vo-los-andjeles-foto-03.jpg

franc-go-proslavi-prviot-rodenden-na-kjerkichkata-vo-los-andjeles-foto-04.jpg

Уште фотки од парот на следната страна...Најчитани неделава