Децата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска се забавуваат во базен во двор (фото)


Децата на Катарина Ивановска и Тамара Тодевска се забавуваат во базен во двор (фото)

Катарина Ивановска и сопругот на Тамара, Александар Димитровски Мачка не одолеаја и влегоа да се разладат во базенот заедно со дечињата.

decata-na-katarina-ivanovska-i-tamara-todevska-se-zabavuvaat-vo-bazen-vo-mavrovo-foto-01.jpg

Убавото време Катарина Ивановска и Тамара Тодевска го искористија за забава и релаксација.

Катарина во Маврово има вила и постојано престојува со своите деца Вања и Кира. Но, сега забавата е уште подобра откако се споија со семејството на Тамара и се забавуваа во базен во двор. Тамара пак, поголемиот дел од времето со семејството го поминува во Гевгелија.

На релација Маврово - Гевгелија, двете пријателки обожаваат да го минуваат времето заедно.

Хана и Дарен очигледно обожаваат да се дружат со Вања и Кира.

Инаку, покрај децата во базенот не издржаа и се капеа и Катарина и Александар, сопругот на Тамара.

Фотки од нивната летна забава, од Instagram story:

С. С. | Црнобело

Најчитани неделава