Антониа Гиговска без шминка, Лила Филиповска во моникини: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Антониа Гиговска без шминка, Лила Филиповска во моникини: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Лила Филиповска уживаше во Охрид и објави фотка во црно монокини, Дани Димитровска позираше без шминка во спортско издание, Кристина Арнаудова му се радуваше на снегот како дете...

antonia-gigovska-bez-shminka-lila-filipovska-vo-monikini-shto-pravea-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Димитар Атанасовски им го честиташе Божиќ на сите со фотографија со јамболија со својата ќеркичка и напиша: „Празниците се за да се посветиме на традицијата и семејните вредности... Ние... се враќаме на почетоците, во Гиш стајл“.

Кристина Арнаудова му се радуваше на снегот, Сара Мејс направи деби како актерка во серијата Преспав и ги освои симпатиите на сите, Игор Џамбазов со саканата појде на планинарење на Кожуф.

Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Кристина Аранудова

Марјана Станојковска

Димитар Атанасовски

Игор Џамбазов и Илина Арсова - планинареа на Кожуф

Лила Филиповска - на викенд во Охрид

Стефан од Некст Тајм

Сара Мејс - во улогата на Глорија, сестрата на Преслава, во серијата Преспав

Уште 7 ѕвезди на следната страна...Најчитани неделава