Адријан Гаџа - селфи од автомобил, Антонија Гиговска - драстично ослабена: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Адријан Гаџа - селфи од автомобил, Антонија Гиговска - драстично ослабена: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Кристина Димитровска покажа како изгледа ист џемпер искомбиниран со транспарентни чевлички налик на Пепелашка, па со патики, а Сузана Турунџиева ѝ славеше неколку дена роденден на Атиџе Муратова.

adrijan-gadja-selfi-od-avtomobil-antonija-gigovska-drastichno-oslabena-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Антониа Гиговска, драстично ослабена, викендот го мина на Попова Шапка со своето момче, музичарот Иван Јованов. Пере од Нокаут ужива во улогата на татко на 3 ќерки, па по прошетката со количка на најмалата ќерка низ центарот на градот, појде на лизгање на мраз со средната ќерка.

Што правеа македонските ѕвезди деновиве?

Антониа Гиговска (на Попова Шапка)

Иван Јованов

Кристина Димитровска (ист џемпер со високи потпетици vs. патики)

Пере од Нокаут (на прошетка со малата ќерка Софиа, па со ќерката Каја)

Тамара Тодевска (фото: Мартин Трајановски)

Дарко Димитров (на Попова Шапка)

Уште 7 македонски ѕвезди на следната страна...Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg