Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски полугола на снег на Попова Шапка (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски полугола на снег на Попова Шапка (фото)

Студот не ја спречи атрактивната бринета да позира во разголено издание на паднините на нашиот познат ски центар.

poraneshnata-sopruga-na-daniel-kajmakoski-polugola-na-sneg-na-popova-shapka-foto-01.jpg

Неодамна Јелена Карлеуша позираше полугола со борд на снег на Копаоник, а сега истото го стори Кристина Димитриевска.

Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски гради музичка кариера и прави смели потези на социјалните мрежи.

На Инстаграм таа има повеќе од 16.000 следбеници и постојано објавува фотографии од себе и своите гостувања низ различни емисии.

Повеќе фотки од Кристина:

Прочитајте и Извајано тело и секси фотки - поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски го учи синчето да плива (фото)

С. С. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg