Пластични операции, ријалити шоуа: Македонката која со својот изглед го привлече вниманието во Србија


Пластични операции, ријалити шоуа: Македонката која со својот изглед го привлече вниманието во Србија

„Конечно совршени гради“, се пофали Елеонора пред извесен период по пластичната операција во една скопска болница.

plastichni-operacii-rijaliti-shoua-makedonkata-koja-so-svojot-izgled-go-privleche-vnimanieto-vo-srbija-01.jpg

Елеонора Миљковиќ (27) учествуваше во реалното шоу Задруга, каде беше позната како Македонката Нора.

Таа со својот изглед веднаш ја заинтригира српската јавност. Елеонора е дипломиран правник од Скопје, а работи како фотомодел.

На својот Инстаграм профил има повеќе од 89.000 следбеници и постојано прикачува фотографии од своето секојдневие, во последно време од Белград.

Пред извесен период Елеонора отворено кажа дека направила пластична операција на градите и е среќна што конечно има совршени гради.

Повеќе фотки од атрактивната Елеонора:

Повеќе фотографии на следната страна...Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg