Адријан Гаџа со лопата чисти снег, Перо Антиќ селфи пред огледало: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?


Адријан Гаџа со лопата чисти снег, Перо Антиќ селфи пред огледало: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Адријан Гаџа покажува дека не се плаши од работа, а презентерката Татјана Стојановска ги промовира своите модни комбинации од ТВ појавувањата.

adrijan-gadja-so-lopata-chisti-sneg-pero-antikj-selfi-pred-ogledalo-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Мартија Станојковиќ ужива во бордање на Копаоник, Сара Мејс во Крушево, а Тамара Тодевска и Тијана Дапчевиќ презентираат модни комбинации во Белград.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Тамара Тодевска

Сара Мејс

Aдријан Гаџа

Антониа Гиговска

Верица Пандиловска

Калиопи

Татјана Стојановска

Уште 7 ѕвезди на следната страна...Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg