„Се надевам дека сум ти добар татко“ - Горан Пандев му го честиташе 11-тиот роденден на синот


„Се надевам дека сум ти добар татко“ - Горан Пандев му го честиташе 11-тиот роденден на синот

se-nadevam-deka-sum-ti-dobar-tatko-goran-pandev-mu-go-chestitashe-11-tiot-rodenden-na-sinot-01ѓ.jpg

Горан Пандев од 2009 година е во брак со сопругата Надица и имаат две ќерки и еден син. Тие се неговото најголемо богатство.

Денес (21.04) тој го прослави 11-тиот роденден на синот.

На Инстаграм му посвети емотивна објава:

„Ти си најголемата среќа во целиот мој живот. Времето лета, 11 прекрасни години заедно. Колку многу убави емоции ми имаш дадено. Се надевам дека сум ти добар татко и пријател исто така. Среќен роденден љубов моја! Ти посакувам со целата љубов на светот.“

С. С. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg