Заводлива во секое издание: Антониа Гиговска драстично ослабена на одморот во Анталија (фото)


Заводлива во секое издание: Антониа Гиговска драстично ослабена на одморот во Анталија (фото)

Во разголено летно издание пејачката Антониа Гиговска ја покажа трансформацијата на своето тело, на одморот во Турција... Таа блеска во секое издание.

antonia-gigovska-oslabena-prepolovena-na-odmorot-vo-antalija-foto-01.jpg

Антониа Гиговска периодов ужива во Анталија, Турција, заедно со уште десетина познати македонски личности, во организација на наша туристичка агенција.

Пејачката облечена во кежуал летен стајлинг покажа каква драстична трансформација му направила на своето тело.

Таа на фотографиите од Турција е драстично ослабена, но таа изгледа прекрасно во секое издание.

Со косата прибрана во плетенки, Антониа ужива во зеленилото на хотелот и мирисот на морето.

Дали ќе има и капење, останува да видиме...

Фотки од Анталија:

antonia-gigovska-oslabena-prepolovena-na-odmorot-vo-antalija-foto-04.jpg

antonia-gigovska-oslabena-prepolovena-na-odmorot-vo-antalija-foto-03.jpg

antonia-gigovska-oslabena-prepolovena-na-odmorot-vo-antalija-foto-02.jpg

zavodliva-vo-sekoe-izdanie-antonia-gigovska-drastichno-oslabena-na-odmorot-vo-antalija-foto-02.jpg

Како изгледаше Гиговска некогаш:

С. С. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg