Игор Џамбазов со романтична објава: „Лани на овој ден Илина ме врати во Сретеново и праша дали планирам да ја гушнам“


Игор Џамбазов со романтична објава: „Лани на овој ден Илина ме врати во Сретеново и праша дали планирам да ја гушнам“

„После две недели дружење и запознавање, ме врати со колата до Сретеново, се заврте кон мене и ми кажа: А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?" - Игор се потсети на почетоците со неговата сакана со романтичен опис на фотка. 

igor-djambazov-romantichno-se-potseti-na-pochetocite-lani-na-ovoj-den-me-vrati-vo-sretenovo-i-prasha-dali-planiram-da-ja-gushnam-01.jpg

Игор Џамбазов и Илина Арсова ја започнаа својата романса во 2020-та на денешен ден, 3-ти мај и оттогаш редовно објавуваат моменти од заедничкото секојдневие на социјалните мрежи. 

Запознавање со родителите и семејството, шетање по планини, одмарање покрај езеро и поврзување со природата - двајцата знаат како да уживаат во животот, а викендов го поминаа исклучени од социјалните мрежи и без телефони.

Денес, 3-ти мај, Игор романтично го одбележа периодот од една година врска, откривајќи им на фановите миг од почетокот на нивната романса. 

Тој објави фотка од нив двајца и напиша: 

„Лани, на овој ден, после две недели дружење и запознавање, ме врати со колата до Сретеново, ја изгаси машината, се заврте кон мене и ми кажа: "А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?" Излеговме од "Ланусот" и...ја гушнав. Гушката се уште трае...“

М. М. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg