Сара Мејс доби пофалби за изгледот - „Сум заборавила како изгледаат нормални, неизботоксирани, убави жени“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Сара Мејс доби пофалби за изгледот - „Сум заборавила како изгледаат нормални, неизботоксирани, убави жени“

Браво за природноста на Сара Мејс, која навистина ни е вистинско освежување во време кога сè е вештачко, фотошопирано и со филтри на Инстаграм, а пофалби ѝ даде и диригентката Бисера Чадловска.

sara-mejs-dobi-pofalbi-za-izgledot-sum-zaboravila-kako-izgledaat-normalni-neizbotoksirani-ubavi-zheni-01.jpg

Сара Мејс периодов е на летен одмор во Египет со сопругот Димитар Атанасовски и нивната ќеркичка Илина.

Тие уживаат во активностите оттаму, а Сара Мејс објави фотки каде позира во бел дводелен костим за капење и изгледа одлично.

Еден од највпечатливите коментари на објавата на Сара е оној на диригентнката Бисера Чадловска: „Сум заборавила како изгледаат нормални неизботоксирани убави жени“.

sara-mejs-dobi-pofalbi-za-izgledot-sum-zaboravila-kako-izgledaat-normalni-neizbotoksirani-ubavi-zheni-08.jpg

sara-mejs-dobi-pofalbi-za-izgledot-sum-zaboravila-kako-izgledaat-normalni-neizbotoksirani-ubavi-zheni-04.jpg

sara-mejs-dobi-pofalbi-za-izgledot-sum-zaboravila-kako-izgledaat-normalni-neizbotoksirani-ubavi-zheni-02.png

Таа ја фали природноста на Сара Мејс која навистина ни е вистинско освежување во време кога сè е вештачко, фотошопирано и со филтри на Инстаграм.

Прочитајте и „Леле, морево какво е“ - Сара Мејс и Димитар Атанасовски на одмор во Хургада, Египет

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Неколку дена откако доби син, Столе Стоилов позитивен на корона Еден од нашите најдобри ракометари кој неодамна стана татко и со сопругата Дениц...
Убави Македонки: Бојана Нушкова - долгонога убавица, која во смели изданија ја прикажува убавината Бојана Нушкова е долгонога убавица која доминира на модните писти, а на нејзинио...
Пере од Нокаут по третпат доби ќерка - први фотки од малата Софиа Пере од Нокаут има две ќерки од првиот брак, а сега ја доби ќеркичката Софиа од ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg