Девојката на македонскиот јутубер Лазаров е вистинска убавица (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Девојката на македонскиот јутубер Лазаров е вистинска убавица (фото)

Со полни усни и очи како на срна, избраничката на јутуберот е вистинска убавица. Парот е во врска 5 години, а Марта има повеќе од 10.000 следбеници на Инстаграм.

devojkata-na-jutuberot-kiril-lazarov-e-vistinska-ubavica-foto-01.jpg

Стефан Лазаров е македонски јутубер (со 57.000 претплатници на неговиот YouTube канал), кој за себе вели дека бил и модел и фудбалер и водител, а од пред извесен период почна да се занимава и со музика.

На неговиот Инстаграм профил има повеќе од 42.000 следбеници, а неодамна објави дека со својата сакана слават 5 години врска.

devojkata-na-jutuberot-kiril-lazarov-e-vistinska-ubavica-foto-03.jpg

Неговата избраничка се вика Марта (21) и е вистинска убавица.

Таа на својот Инстаграм профил има повеќе од 10.000 следбеници.

devojkata-na-jutuberot-kiril-lazarov-e-vistinska-ubavica-foto-02.jpg

Фотки од Марта:  

Повеќе фотки од парот на следната страна...Би можело да ве интересира:

Фото-прошетка низ Охрид – бајковита атмосфера со снежна покривка Новогодишните украси низ улиците и парковите се надополнети со снежна покривка –...
Зимска бајка: Падна првиот снег на Попова Шапка (фото) Падна првиот снег и на Попова Шапка... Утро обоено во бело и сцена како од зимск...
Како цртана и без грам шминка: Македонка е совршена убавица во секое издание (фото) Кристина Настеска изгледа како Барби од реалноста, дури и на фотографиите од бол...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg