Зад сцената: Синот на Тони Михајловски покажа како изгледа трансформацијата за лик на жена (видео)


Зад сцената: Синот на Тони Михајловски покажа како изгледа трансформацијата за лик на жена (видео)

31-годишниот Александар Михајловски чекори по стапките на татко си и постојано го прикажува својот завиден талент на тетатарската сцена. Со видео прикажува како изгледа дел од неговиот работен ден...

zad-scenata-sinot-na-toni-mihajlovski-pokazha-kako-izgleda-transformacijata-za-lik-na-zhena-video-01.jpg

Александар Михајловски (31) одамна тргна по стапките на својот татко Тони Михајловски во поглед на изборот на професија и веќе има успешна актерска кариера зад себе со низа завидни улоги.

Иако млад, тој се реализираше и во улогата на сопруг и татко.

На тетатарската сцена постојано го покажува својот талент, а сега на своите следбеници на Инстаграм им овозможи да ѕирнат дел од процесот на подготовка за улога, зад театарската сцена.

Со видео ја прикажа трансофрмацијата во лик на жена. Од бричење до шминка, Александар комплетно пренесува како изгледа процесот.

Инаку подготовката е за ликот на Силва во претставата „Мој Термин“.

Како изгледа процесот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Синот на Слаткар прави чекорчиња, тато го држи, а мама Сања Николиќ ги снима (фото) Нивниот наследник почна да се движи сам, а чекорчињата на Моша направени на трев...
Синот на Ребека ја пее „Дали ме сакаш“ на Калиопи и ја поткрева свеста за ретките болести (видео) Ребека и нејзиниот 14-годишен син Маркијан станаа симбол и закрила на лицата со ...
„Те сака тато, твојот вечен слуга“ - Синот на Панчо од ДНК го прослави 6-иот роденден Откако пред помалку од еден месец неговиот постар син наполни 10 години, сега и ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg