Ана Стојанова го покажа лицето со несовршености: „Лицето е нешто од кое сè уште се срамам - време е за самоприфаќање“

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Дечко од Радовиш ја запроси саканата во пустина во Дубаи на роденденско патување (фото) „Дубаи беше една од најпосакуваните дестинации како избор за роденденско патувањ...
Maкедонка стана мајка на 51 година - не се откажа од намерата да има свое дете Над 10-тина претходни обиди со ин витро постапки, не ја обесхрабрија оваа жена в...
Саканиот ја запроси Ана Стојанова на уникатен начин, буквално како сцена од филм (фото) „Кога сцена од филм ќе стане реалност... Кирил е сѐ што не сум можела ни да зами...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg