Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


„Таму ја запознав, таму сакам да ја побарам за жена“ – Романтично запросување во Сектор 909 во Скопје

Романтично запросување што ќе ви го разубави денот – маж што ја запознал својата девојка во ноќниот клуб Сектор 909 во Скопје решил да ја побара за жена на истото место.

tamu-ja-zapoznav-tamu-sakam-da-ja-pobaram-za-zhena-romantichno-zaprosuvanje-vo-sektor-909-vo-skopje-01.jpg

На својот Фејсбук профил, Огнен Узуновски Оги сподели прекрасна приказна за запросување во ноќниот клуб Сектор 909.

Бидејќи парот се запознал во клубот, момчето одлучило дека тоа е совршеното место за да ја побара за жена и дефинитивно не погрешило.

„Повеќе од симпатично, ми се јавува Ендру пред некој ден, ми вика Оги ако може да одам до Сектор 909 преку ден сакам да ја побарам за жена девојка ми, во Сектор ја запознав и во Сектор би ја побарал…

Нека им е со среќа на младите“, стои во описот на објавата.

Повеќе од симпатично, ми се јавува Ендру пред некој ден, ми вика оги ако може да одам до Sektor 909 преку ден сакам да...

Posted by Ognen Uzunovski Ogi on Sunday, November 21, 2021

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Запросување на девојка од Штип при пливање со делфини во Турција (фото) „Моја животна желба ми беше да бакнам делфин, па кога стигнавме таму тој ми рече...
Вирален статус на Драган Спасов Дац: „Скопје мое, те плукаат ли? Но, им кажа ли за плажите на Вардар... „Скопје, им кажа ли за плажите на Вардар? За корзото на плоштад и за корзот...
Девојка од Скопје го ископира стајлингот на Ким Кардашијан oд Мет Гала 2021, со црна маска на лицето... Атрактивната русокоса скопјанка за 1-ви Април беше вистинска копија на Ким Карда...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg