Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Викторија Лоба со партнерот на скијање на Копаоник - специјалитети, топла бања и љубов (фото)

Викторија Лоба со години е во љубовна врска со саканиот Ѓорѓи, но ова е ретка пригода да објави фотографии од него. Парот уживаше во зимската идила на Копаоник.

viktorija-loba-so-partnerot-na-skijanje-na-kopaonik-foto-01.jpg

Викторија Лоба беше на скијање на Копаоник со својот партнер Ѓорѓи. Позната како вљубеничка во овој зимски спорт, таа во розова јакна ги освојуваше терените на српскиот ски центар.

Од дружба со кучиња до спектакуларно зајдисонце, Лоба уживаше во атмосферата.

viktorija-loba-so-partnerot-na-skijanje-na-kopaonik-foto-07.jpg

Се разбира, по напорно скијање следува релаксација, а за нашата пејачка тоа беше топла бања и омилената серија.

Фотографиите на Лоба од Копаоник:

viktorija-loba-so-partnerot-na-skijanje-na-kopaonik-foto-05.jpg

viktorija-loba-so-partnerot-na-skijanje-na-kopaonik-foto-13.jpg

viktorija-loba-so-partnerot-na-skijanje-na-kopaonik-foto-12.jpg

viktorija-loba-so-partnerot-na-skijanje-na-kopaonik-foto-11.jpg

viktorija-loba-so-partnerot-na-skijanje-na-kopaonik-foto-10.jpg

viktorija-loba-so-partnerot-na-skijanje-na-kopaonik-foto-09.jpg

viktorija-loba-so-partnerot-na-skijanje-na-kopaonik-foto-08.jpg

viktorija-loba-so-partnerot-na-skijanje-na-kopaonik-foto-06.jpg

viktorija-loba-so-partnerot-na-skijanje-na-kopaonik-foto-04.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хуман дечко од Битола спаси куна, која била речиси мртва - ѝ давал млеко со цуцла, ја однел на ветер... Браво! Јове (31) од Битола е нашата позитива на денот. „Еден другар ми се јави д...
Старата скопска чаршија доби нов изглед - ви се допаѓа ли? (фото) Шармот на Старата скопска чаршија е надополнет со платна, кои даваат уникатен из...
Туна Сејдиу на патување во Дубаи со двете деца - восхитена од највисокото панорамско тркало на свето... 36-годишната пејачка ужива со двата сина во Дубаи, со чаша шампањ и поглед кон н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg