Македонска инфлуенсерка запросена на спектакуларна локација во Дубаи, со поглед на Бурџ Халифа (видео)

Стефанија е по вторпат во Дубаи, но оваа посета ќе ја памети до крајот на животот по изненадувањето на спектакуларната романтична вечера од страна на нејзиниот сакан Стефан. Запросување со поглед на Бурџ Халифа...

makedonska-influenserka-zaprosena-na-spektakularna-lokacija-vo-dubai-so-pogled-na-burdj-halifa-video-01.jpg

Стефанија Несторовска е девојка која постојано споделува совети за здрава исхрана и фитнес вежби со своите 30.000 следбеници на Инстаграм. Нашата лајфстајл инфлуенсерка, која е сопственичка на ресторанот за здрава храна „Healthyish“, периодов е на романтично патување во Дубаи со нејзиниот сакан Стефан, каде доби и свршенички прстен и тоа на спектакуларна локација со поглед на Бурџ Халифа.

Инаку на нејзиниот Инстаграм профил по пристигнувањето таа напиша:

„Втор пат во Дубаи ама исто како никогаш да не сум била…. Толку многу нови работи се случиле во минативе 5 години што тешко е да се пратат. Првиот пат дојдовме баш туристички и ги видовме сите „must have visits“ ама овојпат одиме малку поспонтано и ми се допаѓа.“

Видео од запросувањето:

Погледнете ја и телесната трансформација на Стефанија - Фит Македонка со фотка од трансформација доби коментари „Јас мислев дека ти природно и генетски си 'слабичка' и фит“

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Македонка е уникатна и кул невеста со кратка венчаница и специфична фризура „Уште во првиот фустан што го пробав, се чувствував своја и веднаш донесов одлук...
Дечко од Радовиш ја запроси саканата во пустина во Дубаи на роденденско патување (фото) „Дубаи беше една од најпосакуваните дестинации како избор за роденденско патувањ...
Туна Сејдиу на патување во Дубаи со двете деца - восхитена од највисокото панорамско тркало на свето... 36-годишната пејачка ужива со двата сина во Дубаи, со чаша шампањ и поглед кон н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg