Семејната идила на Атанас Атанасовски со сопругата и двете деца во камп во Грција (фото)

По појавувањето на „Златна бубамара на популарноста“, актерот ужива во семејната идила со саканите покрај море во Грција.

atanas-atanasovski-so-soprugata-i-dvete-deca-uzhiva-vo-kamp-vo-grcija-foto-01.jpg

Актерот Атанас Атанасовски (33) периодов со сопругата Александра, синот Павле и ќерката Една ужива во камп во Грција.

Парот со децата се релаксира со капење, сончање, возење велосипеди и разни заеднички активности.

Неодамна Атанас заедно со неговиот колега и пријател Тино Костадиновски се појави на манифестацијата „Златна бубамара на популарноста“, каде се шегуваа дека имаат улога на заменски водители.

Фотографии од парот во Грција, преземени oд Инстаграм профилот на Александра:

atanas-atanasovski-so-soprugata-i-dvete-deca-uzhiva-vo-kamp-vo-grcija-foto-10.jpg

atanas-atanasovski-so-soprugata-i-dvete-deca-uzhiva-vo-kamp-vo-grcija-foto-09.jpg

atanas-atanasovski-so-soprugata-i-dvete-deca-uzhiva-vo-kamp-vo-grcija-foto-08.jpg

atanas-atanasovski-so-soprugata-i-dvete-deca-uzhiva-vo-kamp-vo-grcija-foto-07.jpg

atanas-atanasovski-so-soprugata-i-dvete-deca-uzhiva-vo-kamp-vo-grcija-foto-06.jpg

atanas-atanasovski-so-soprugata-i-dvete-deca-uzhiva-vo-kamp-vo-grcija-foto-05.jpg

atanas-atanasovski-so-soprugata-i-dvete-deca-uzhiva-vo-kamp-vo-grcija-foto-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Се ожени синот на Дац – ексклузивни фотографии од свадбата на актерот Јаков Спасов и неговата сакана... „Ме запроси сосема во наш стил, си седевме по дома, баравме кој филм да гледаме ...
Хуман дечко од Битола спаси куна, која била речиси мртва - ѝ давал млеко со цуцла, ја однел на ветер... Браво! Јове (31) од Битола е нашата позитива на денот. „Еден другар ми се јави д...
Планината Китка е како сцена од зимска бајка (фото) Дрвени куќички прекриени со снег на покривите, гранки од дрвја натежнати од снег...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg