Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Сара Мејс во осмиот месец од бременоста влезе во базен со ајкули, заштитена во кафез (видео)

„Дури си во базенот со ајкулчињата слатки си земаш една школка и после бисерот од школката ти го ставаат во приврзок и на ланче“, раскажува Сара Мејс за своето адреналинско искуство во Турција. Со голем труднички стомак и селфи стик со себе, таа се впушти во авантура...

sara-mejs-vo-osmiot-mesec-od-bremenosta-vleze-vo-bazen-so-ajkuli-zashtitena-vo-kafez-video-01.jpg

Сара Мејс ужива во бременоста, а периодов е на одмор во Турција со сопругот Димитар Атанасовски и ќеркичката.

Таа е зависничка од адреналин, а доказ за тоа е последното видео што го објави на својот Инстаграм профил.

Сара во осмиот месец од бременоста го прифати предизвикот да влезе во базен со ајкули, заштитена во кафез.

Таа дури зема школка, која послужи за ланче за нејзината ќерка Илина.

За ова искуство таа напиша:

„Неверојатно искуство и доживување….

Дури си во базенот со ајкулчињата слатки си земаш една школка и после бисерот од школката ти го ставаат во приврзок и на ланче...

Јас моето го подарив на Илина, а Димитар своето ми го подари мене….
Дали дека сум трудна, па сум емотивна или некако пресимболично ми е…

Најубавото ланче на светот
(Читај најубавиот спомен)“

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Сара Мејс како Баба Мразица на осветлувањето на 12-метарската елка во East Gate Mall (фото) Со впечатлив стајлинг и новогодишни песни, Сара Мејс беше дел од осветлувањето н...
Јаков Спасов, синот на Дац, и сопругата Софија на меден месец на Исланд објавија дека очекуваат бебе Парот кој стапи во брак во мај годинава периодов ужива на патување во Исланд, а ...
Сара Мејс го покажа трудничкото стомаче во 5-тиот месец од бременоста (фото) Со шарен стајлинг и огромна насмевка на лицето, Сара Мејс го истакна трудничкото...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg