Пере од „Нокаут“ уживаше на одмор на рајска дестинација со сопругата и најмалата ќерка (фото)

Пере откри дека неговата ќеркичка Софиа за првпат влегла во море. Со саканата Јована тој го искористи почетокот на летната сезона за релаксација и уживање.

pere-od-nokaut-uzhiva-na-odmor-na-rajska-destinacija-so-soprugata-i-najmalata-kjerka-foto-01.jpg

Пере од „Нокаут“ периодов уживаше на одмор со својата сопруга Јована и ќеркичката Софиа.

Парот беше на море со нивната мала наследничка, а Пере откри дека Софиа за првпат влегла во море.

„По првпат ce осоли и Софиа“, напиша тој во опис на фотографијата каде двајцата уживаат во плиткото.

Пере постојано прикачуваше фотографии од убавата атмосфера во ресортот каде престојуваа, со многу бои, цвеќе и лулашки, како и прошетките во други локали.

Музичарот има уште две ќерки од првиот брак, Миа и Каја. Двете постари сестри обожаваат да се грижат за малата Софиа во секој слободен миг.

Прочитајте и Миа Перевска: „За мене музиката е начин на живот, уште од 16 години сум придружен вокал на реномирани музичари“

Фотографии од одморот на Пере од „Нокаут“:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Сопругата на Борко Ристовски на летување без голманот: Нина ужива на море со децата, братот и сестра... „Порасна детево“ – коментира Борко Ристовски на една од фотографиите на синот Ду...
Јован Јованов ужива во Куба – да одмори од студената Канада (фото) Кога не е работно ангажиран во Канада и не е на посета во родната Македонија, Јо...
Пере од „Нокаут“ доби четврта ќерка - се роди Ирис „Ирис се роди… Ваистину се роди уште едно трилече“, напиша Пере од „Нокаут“ на И...
Нова утринска снежна бајка на Попова Шапка среде јануари (фото) Скијачите и вљубениците во зима копнеат по снег годинава, но ски центрите како м...
„Внуко моја Гаиа“ - Драган Спасов Дац стана дедо, неговиот син Јаков со сопругата доби ќерка „Добре дојде на планетава внуко моја Гаиа! И сакам да знаеш дека... Ќе ти ја сак...
Лила Филиповска за првпат се појави на настан со кратка коса – блеска со самодоверба и елеганција, п... Лила продефилира на Саемот за венчавки во црна тоалета со висок шлиц и за првпат...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg