Пере од „Нокаут“ уживаше на одмор на рајска дестинација со сопругата и најмалата ќерка (фото)

Пере откри дека неговата ќеркичка Софиа за првпат влегла во море. Со саканата Јована тој го искористи почетокот на летната сезона за релаксација и уживање.

pere-od-nokaut-uzhiva-na-odmor-na-rajska-destinacija-so-soprugata-i-najmalata-kjerka-foto-01.jpg

Пере од „Нокаут“ периодов уживаше на одмор со својата сопруга Јована и ќеркичката Софиа.

Парот беше на море со нивната мала наследничка, а Пере откри дека Софиа за првпат влегла во море.

„По првпат ce осоли и Софиа“, напиша тој во опис на фотографијата каде двајцата уживаат во плиткото.

Пере постојано прикачуваше фотографии од убавата атмосфера во ресортот каде престојуваа, со многу бои, цвеќе и лулашки, како и прошетките во други локали.

Музичарот има уште две ќерки од првиот брак, Миа и Каја. Двете постари сестри обожаваат да се грижат за малата Софиа во секој слободен миг.

Прочитајте и Миа Перевска: „За мене музиката е начин на живот, уште од 16 години сум придружен вокал на реномирани музичари“

Фотографии од одморот на Пере од „Нокаут“:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хуман дечко од Битола спаси куна, која била речиси мртва - ѝ давал млеко со цуцла, ја однел на ветер... Браво! Јове (31) од Битола е нашата позитива на денот. „Еден другар ми се јави д...
Се ожени синот на Дац – ексклузивни фотографии од свадбата на актерот Јаков Спасов и неговата сакана... „Ме запроси сосема во наш стил, си седевме по дома, баравме кој филм да гледаме ...
Туна Сејдиу на патување во Дубаи со двете деца - восхитена од највисокото панорамско тркало на свето... 36-годишната пејачка ужива со двата сина во Дубаи, со чаша шампањ и поглед кон н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg