Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Се омажи сестрата на Натали Грубовиќ – уникатна невеста во кусо фустанче со балетанки

Со кусо светкаво фустанче и балетанки, Марија Грубовиќ му кажа „да“ на својот избраник Бојан. Веселата невеста дури и запеа на својата свадба, со сестрите Натали и Радица до себе.

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-01.jpg

Вчеравечер (08.06) Марија Грубовиќ, сестрата на Натали Грубовиќ се омажи за својот сакан Бојан.

Во кусо светкаво фустанче, распеана и разиграна, Марија уживаше во свадбената церемонија, а се разбира до неа беа нејзините две сестри Натали и Радица.

Натали за оваа пригода се одлучи за тесен портокалов фустан, a на Инстаграм Стори сподели неколку фотографии од прославата. „Најубавата невеста“, напиша таа.

Меѓу гостите на свадбата беше и водителката Елена Стефановска, којa на Инстаграм Стори сподели неколку видеа од веселата атмосфера.

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-09.jpg

Невестата во еден миг дури се фати за микрофонот и запеа.

Свадбената атмосфера:

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-02.jpg

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-06.jpg

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-07.jpg

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-03.jpg

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-11.jpg

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-08.jpg

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-12.jpg

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-10.jpg

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-04.jpg

se-omazhi-marija-grubovikj-natali-vo-portokalov-fustan-na-svadbata-na-sestra-05.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ивона Јо во топлес издание и со моќна порака го честита 8-ми Март: „Не чекај цвеќе, вечера и честитк... Пејачката Ивона Јо објави разголени фотки од себе по повод Денот на жената и исп...
Лила Филиповска за првпат се појави на настан со кратка коса – блеска со самодоверба и елеганција, п... Лила продефилира на Саемот за венчавки во црна тоалета со висок шлиц и за првпат...
„Дама во црно“ – Лила Филиповска во моќен црн аутфит со црвен кармин, очила и руса, кратка коса (фот... По храброто појавување на отворањето на Саемот за венчавки, Лила повторно издоми...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg