Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-09-2023


Изведувачката на „Ех тој Тоше“ и извидникот Петар, Бојана Нушкова на одмор на Сардинија: Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Дејан Манасков во Будимпешта, прекрасниот модел Бојана Нушкова на одмор на италијанскиот одмор Сардинија, а пак Мартија Станојковиќ во полутанга бикини на глисер... Но, како изгледа денес слаткиот Петар, извидникот кој стана хит со изјавата дека не сака да јаде грашок и инстантно стана ѕвезда?

izveduvachkata-na-eh-toj-toshe-i-izvidnikot-petar-bojana-nushkova-na-odmor-na-sardinija-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-01.jpg

„Исклучително најсладок, најискрен и најмил - Петар! Ви спремаме нешто заедно, не е грашок!“, напиша Сања Ристиќ, позната како изведувачката на хит детската песна „Ех тој Тоше“ во описот на фотката со Петар.

Аделина Тахири повторно во специфични бикини на одмор, Дани Димитровска исто така го користи јули за одмор и во сосема природно издание блеска на плажа.

Влатко Лозаноски е фокусиран на настапите низ Македонија, а Игор и Илина уживаат во љубовта.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Сања Ристиќ, која ја отпеа „Ех тој Тоше“ во 1994, со Петар, извидникот кој стана хит со изјавата дека не сака да јаде грашок

Дејан Манасков

https://www.instagram.com/p/CgfP-zdoWyl/

https://www.instagram.com/p/Cf4N8-bIY9W/

Бојана Нушкова (модел)

Мартија Станојковиќ

https://www.instagram.com/p/CgmqpAPoYbh/

Стефан Лазаров

Антониа Гиговска

Уште 7 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска ужива во првите денови со синот Киан: „Колаче мое“ „Таткото уморен“, вели пејачката Антониа Гиговска, која покажа како ги поминува ...
Антониа Гиговска за мајчинството: „Тешко е првите 2 недели со бебе, имам уште само 5kg вишок“ „Болницата не ја менувам за ништо. Максимално посветени од самиот старт. Ги...
Антониа Гиговска го откри полот на бебето - со сопругот очекуваат момче Пејачката со претходна најава точно во 12 часот го откри полот на бебето, таа и ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg