Каролина Гочева на одмор со сопругот Михаил Корубин - објави фотографија без грам шминка

Уметникот Михаил Корубин ја покажа тетоважата на грбот додека ужива во погледот кон морето, а неговата сопруга Каролина го фотографира.

karolina-gocheva-na-odmorot-so-sakaniot-mihail-korubin-objavi-fotografija-bez-gram-shminka-01.jpg

Каролина Гочева втората половина на септември ја користи за одмор и релаксација на море со саканиот Михаил Корубин.

Таа објави фотографија од себе без грам шминка, но и од сопругот кој ужива во погледот кон морската шир, и во описот напиша: „Последни денови од летото“.

По одморот во Хрватска со нејзината сестра и внуките, Каролина избра уште една дестинација за полнење на батериите со сопругот, пред напорните работни обврски во периодот што следува.

Фотографии од одморот:

karolina-gocheva-na-odmorot-so-sakaniot-mihail-korubin-objavi-fotografija-bez-gram-shminka-04.jpg

karolina-gocheva-na-odmorot-so-sakaniot-mihail-korubin-objavi-fotografija-bez-gram-shminka-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каролина Гочева (42) со извајано тело во бикини издание на одмор во Хрватска По одморот со сопругот во јули во Италија, Каролина Гочева август го искористи з...
Миа Костова со искрени фотки во долна облека - на двете има по 69kg: „Бев дебела, тромава, со милион... „Врвот на тоа да се гадам од себе беше летово во Дерми и имам фотографии кои ушт...
Аделина Тахири го покажа лицето без шминка и филтер: „Сакајте се себеси“ Синооката убавица е позната по својот впечатлив изглед и луксузни изданија, а ов...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg