Каролина Гочева на одмор со сопругот Михаил Корубин - објави фотографија без грам шминка

Уметникот Михаил Корубин ја покажа тетоважата на грбот додека ужива во погледот кон морето, а неговата сопруга Каролина го фотографира.

karolina-gocheva-na-odmorot-so-sakaniot-mihail-korubin-objavi-fotografija-bez-gram-shminka-01.jpg

Каролина Гочева втората половина на септември ја користи за одмор и релаксација на море со саканиот Михаил Корубин.

Таа објави фотографија од себе без грам шминка, но и од сопругот кој ужива во погледот кон морската шир, и во описот напиша: „Последни денови од летото“.

По одморот во Хрватска со нејзината сестра и внуките, Каролина избра уште една дестинација за полнење на батериите со сопругот, пред напорните работни обврски во периодот што следува.

Фотографии од одморот:

karolina-gocheva-na-odmorot-so-sakaniot-mihail-korubin-objavi-fotografija-bez-gram-shminka-04.jpg

karolina-gocheva-na-odmorot-so-sakaniot-mihail-korubin-objavi-fotografija-bez-gram-shminka-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каролина Гoчева, никогаш позгодна, на одмор на Скијатос со сопругот Михаил Корубин (фото) Kaролина Гочева на нејзиниот Инстаграм профил објави низа фотографии од летниот ...
Денес се слави Св. Архангел Михаил – Ангелот кој одлучува кој ќе биде спасен, а кому му чукнал судни... Православните христијани на 21-ви ноември го празнуваат празникот Свети Архангел...
Каролина Гочева сподели видео од одморот во Хрватска - Пејачката уживаше на море со мајка ѝ, сестра ... Нашата пејачка Каролина Гочева ова лето го искористи да замине на одмор во Хрват...
Антониа Гиговска објави први фотки со синот Киан: „Ми докажа за што вреди да живееш“ „Сакавме малку моменти за нас, па решивме денес официјално да ве поздравиме. Вче...
Тијана Дапчевиќ со сопругот и синот на свадба во Скопје, друштво им правеа Тамара Тодевска и мајка и... „Сите сте убави и имате заразна насмевка“ – коментираат дел од следбениците на с...
„Мојот септември“ - Каролина Гочева разменува нежности со сопругот Михаил, па на прошетка со внуките... На фотките што Каролина Гочева ги сподели на Инстаграм не останаа рамнодушни Лил...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg