Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
АРХИТЕКТ 30-01-2023


Вирален ТикТок предизвик - Македонците снимаат видеа како танцуваат на новата песна на Антониа Гиговска и Пајак

Девојки и момци од цела Македонија танцуваат како Антониа Гиговска и Пајак во нивниот нов дует „Хабиби“. ТикТок предизвикот се шири вирално со голема брзина, погледнете дел од видеата...

hit-tiktok-predizvik-makedoncite-tancuvaat-na-novata-pesna-na-antonia-gigovska-i-pajak-video-01.jpg

Дуетот на Антониа Гиговска со Пајак „Хабиби“, се најде на место број 1 во трендинг, а за популарноста на песната дополнително придонесе и тоа што Антониа вчера започна танцувачки ТикТок предизвик.

Таа го нарече „Habibi dance“ и ги поттикнува сите свои фанови да го стават нивниот танц на Инстаграм Стори и да ја тагнат неа и Пајак, за тие да споделат.

hit-tiktok-predizvik-makedoncite-tancuvaat-na-novata-pesna-na-antonia-gigovska-i-pajak-video-02.jpg

Антониа и Пајак танцуваат специфично на рефренот на „Хабиби“, па дел од фановите одлично одговорија на предизвикот, додека дел се концентрираа на видеа на кои се снимаат како пеат делови од песната.

@antoniagigovska HABIBIIII TO TO TO TO 😍🇲🇰 Gi cekame vasite videaaa i spodeluvame so @pajak.ur na instagram🥂#habibi #antoniagigovska #pajak #totototo #macedonia ♬ original sound - antoniagigovska

Нивната нова песна:

Дел од ТикТок видеата од фанови кои одговорија на предизвикот:

@aleksandrakimova @pajak.ur Habibi ❤️‍🔥 #fyp #foryourpage #macedonia #🇲🇰 #habibi ♬ original sound - pajak.ur

@d1m1tarrr__ habibi 🫶🏼 @antoniagigovska @pajak.ur #fyyyyyyyppppppp #fyp #fypシ #habibi #fyyyyyyyppppppp #viralvideo #fyp ♬ original sound - antoniagigovska

@call_me__ena

 

♬ original sound - pajak.ur

@urbancrew2014 #newchellenge #habibi ♬ original sound - antoniagigovska

@dmpiva @antoniagigovska ♬ original sound - antoniagigovska

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска во најелегантното издание досега - блеска во раскошна тоалета на настан (фото) Без накит, но со фустан кој говори сам за себе доволно, Антониа Гиговска блесна ...
Хит одговори од Македонци на Твитер на прашањето: „Како се вика маж кој ќе расплаче жена?“ „Надарен“, „Драган Таневски“, „Нула“, „Маж со трауми од детството што го малтрет...
Антониа Гиговска со тетоважа на вратот „Бакни тука“ и полутанга бикини на одмор во природно издание По тетоважата под градите, на рамото, на раката, Антониа Гиговска има и тетоважа...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg