Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Ноне Неделковска се жали од плажа на Кајманските Острови: „Многу сум пребирлива и пак успевам да изберам погрешен маж“

„Сакам да имам врска која ќе заврши со брак, но завршувам со мажи што се емотивно недостапни“ - открива Ноне Неделковска со најновите фотографии, направени во кристално чистите води на Кајманските Острови. 

none-gi-spodeluva-ljubovnite-maki-mnogu-sum-prebirliva-i-pak-uspevam-da-izberam-pogreshen-mazh-01.jpg

Нашата некогашна пејачка Ноне Неделковска повторно се врати на работата на брод, а на социјалните мрежи редовно споделува фотографии од местата што имала можност да ги посети.

Така, Ноне одлучи да објави нови фотографии на нејзиниот профил на Инстаграм како ужива во кристално чистите води на Кајманските Острови, а до нив во описот ги сподели своите љубовни маки:

„Оваа мала госпоѓа сака врска, но сака и да биде сингл. Сака да има врска која ќе заврши со брак, но завршува со мажи што се емотивно недостапни. Обично сум многу пребирлива, а секогаш успевам да го изберам погрешниот.“

none-gi-spodeluva-ljubovnite-maki-mnogu-sum-prebirliva-i-pak-uspevam-da-izberam-pogreshen-mazh-02.jpg

Нејзините фотографии собраа голем број позитивни коментари и измамија воздишки кај нејзините следбеници, кои ѝ порачаа да избере некој од нив.

„Како да се сконцентрирам на морето, а баш е убаво морето“, „Избери ме мене, пак ќе згрешиш“, „Можеби вистинскиот е поблиску отколку што ти се чини“, „Те молам дај ми шанса“ – стои во некои од коментарите од нејзинтие следбеници.

none-gi-spodeluva-ljubovnite-maki-mnogu-sum-prebirliva-i-pak-uspevam-da-izberam-pogreshen-mazh-04.jpg

Инаку, Ноне претходно објави и други фотографии од патувањата.

Погледнете дел од нив:

none-gi-spodeluva-ljubovnite-maki-mnogu-sum-prebirliva-i-pak-uspevam-da-izberam-pogreshen-mazh-03.jpg

none-gi-spodeluva-ljubovnite-maki-mnogu-sum-prebirliva-i-pak-uspevam-da-izberam-pogreshen-mazh-05.jpg

none-gi-spodeluva-ljubovnite-maki-mnogu-sum-prebirliva-i-pak-uspevam-da-izberam-pogreshen-mazh-06.jpg

none-gi-spodeluva-ljubovnite-maki-mnogu-sum-prebirliva-i-pak-uspevam-da-izberam-pogreshen-mazh-07.jpg

none-gi-spodeluva-ljubovnite-maki-mnogu-sum-prebirliva-i-pak-uspevam-da-izberam-pogreshen-mazh-08.jpg

none-gi-spodeluva-ljubovnite-maki-mnogu-sum-prebirliva-i-pak-uspevam-da-izberam-pogreshen-mazh-09.jpg

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Внуко моја Гаиа“ - Драган Спасов Дац стана дедо, неговиот син Јаков со сопругата доби ќерка „Добре дојде на планетава внуко моја Гаиа! И сакам да знаеш дека... Ќе ти ја сак...
Мики и Светлана, Силви и Влатко – Кои македонски парови имаат најдолга љубовна приказна? Маја и Дарко Панчеви, Ленче Дедејска и Горан Кукиќ, Зуица Лазова и Наум Петрески...
Ноне повторно замина на брод и објави фотки со мистериозен дечко: „Имам и машки пријатели“ Откако на Инстаграм сподели фотографии со мистериозен маж, за кој напиша дека се...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg