Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Антониа Гиговска го покажа трудничкото стомаче во сатенска кошула со разголен струк (фото)

Антониa Гиговска го гали своето трудничко стомаче, дотерана за излегување, и ужива во овој убав период од животот. Нејзиниот свршеник се дружи во кафеана со пејачот Огнен Здравковски.

antonia-gigovska-go-pokazha-trudnichkoto-stomache-vo-satenska-koshula-so-razgolen-struk-foto-01.jpg

Антониа Гиговска во розова сатенска кошула врзана на струкот го покажа трудничкото стомаче.

Таа сними видео за на Инстаграм Стори како се милува за стомакот, со фризура и шминка подготвена за излегување.

antonia-gigovska-go-pokazha-trudnichkoto-stomache-vo-satenska-koshula-so-razgolen-struk-foto-03.jpg

Антониа откри дека обожава да се дружи и со Александар Спасенцовски, брат на нејзиниот свршеник Роберт, кој исто така е музичар.

antonia-gigovska-go-pokazha-trudnichkoto-stomache-vo-satenska-koshula-so-razgolen-struk-foto-02_1.jpg

antonia-gigovska-go-pokazha-trudnichkoto-stomache-vo-satenska-koshula-so-razgolen-struk-foto-03_1.jpg

Роберт Спасенцовски, пак, со другарите, меѓу кои и пејачот Огнен Здравковски, внук на виолинистот Зоран Џорлев, гледаше фудбал во кафеана.

Фотографија од дружбата објави Огнен на неговиот Фејсбук профил.

antonia-gigovska-go-pokazha-trudnichkoto-stomache-vo-satenska-koshula-so-razgolen-struk-foto-02.jpgРоберт (првиот лево), Огнен (вториот десно)

По запросувањето на нејзиниот 22-ри роденден и објавата на веста дека е бремена, Антониа очигледно ужива во овој период од животот, додека нејзината нова песна „Хабиби“ руши рекорди.

antonia-gigovska-go-pokazha-trudnichkoto-stomache-vo-satenska-koshula-so-razgolen-struk-foto-04.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска во најелегантното издание досега - блеска во раскошна тоалета на настан (фото) Без накит, но со фустан кој говори сам за себе доволно, Антониа Гиговска блесна ...
Антониа Гиговска го покажа трудничкото стомаче и со роза во раката честиташе 8-ми Март Насмеана и во аутфит кој го истакнува трудничкото стомаче, Антониа Гиговска им г...
Прв снег на Попова Шапка сезонава - Гале од Тетово ни ја пренесува атмосферата оттаму (фото) На Попова Шапка денес (12.11) првпат годинава падна снежна прекривка. Кон средин...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg