Фото-галерија од посетителите на Златна бубамара 2023

Салата беше преполна, некои внимателно слушаа, други се смееја на одличните шеги, трети си правеа селфи... Атмосферата во публиката на Златна Бубамара 2023.

foto-galerija-od-posetitelite-na-zlatna-bubamara-2023-01.jpg

Вчеравечер (16 март) се одржа 26-тото издание на најкултната манифестација кај нас, Златна бубамара на популарноста 2023, во спортската сала Борис Трајковски, а таму видовме преполна сала со посетители.

Некои се смееја, други внимателно слушаа, трети си правеа селфи, но најважно од сè  - сите уживаа.

Посетители на Златна бубамара 2023:

 

Прочитајте и „Бев на Златна бубамара на популарноста 2023, по долги години првпат без Сашко Коцев - како си поминав?“

С. С.| Црнобело / фото: Александар Ристовски

Би можело да ве интересира:

Позитива на денот: Деца возеа кајак и гумени чамци во езерцата во скопскиот Градски парк и измамија ... Додека се движевме кон нашето омилено место покрај најоддалеченото езерце во пар...
Прв снег на Попова Шапка сезонава - Гале од Тетово ни ја пренесува атмосферата оттаму (фото) На Попова Шапка денес (12.11) првпат годинава падна снежна прекривка. Кон средин...
Лила Филиповска за првпат се појави на настан со кратка коса – блеска со самодоверба и елеганција, п... Лила продефилира на Саемот за венчавки во црна тоалета со висок шлиц и за првпат...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg