Вечерва во Преспав ќе гледате: Кој е новиот симпатичен готвач во кујната на Марио?

vecherva-vo-prespav-kje-gledate-koj-e-noviot-simpatichen-gotvach-vo-kujnata-na-mario-01.jpg

Во кујната на Марио има нов готвач, Талат се шета со кокошка, а Тони го обвинува дека лаже дека не пие алкохол, додека Коста има сеанси со психолог. Што ќе се случува во пансионот во вечерашната епизода?

Тони му кажува на Марио дека поради тоа што се грижел за него, а и за да му прости за она со вакцинацијата, ќе му донесе помошник на пракса во кујната од Вишо угостителско училиште.

Во пансионот доаѓа Љубен, а Марио почнува да се однесува како кон војник со него.

Коста продолжува со сеансите со психологот, и на секаков начин сака да ја предомисли Ула од идејата да имаат дете.

Во меѓувреме на Талат му се случуваат чудни и необјасниви работи, а зад тие мистерии стојат Миле и Дончо.

Погледнете ја видео најавата:

Преспав С06Е06 - Професор Марио

„Добриот глас надалеку се слуша“. Марио станува професор и добива помош во кујна, некој го киднапира Дончо, а Талат... ко Талат. 😂 Вечерва гледајте ја епизодата „Професор Марио“. 👨‍🏫 #Преспав #Сезона06

Posted by Преспав on Monday, December 27, 2021

Епизодата „Професор Марио“ гледајте ја вечерва во 20:15 на МРТ1.

Би можело да ве интересира:

Кој морничав филм да го изгледате викендов, според хороскопскиот знак? На Лавовите сигурно ќе им се допадне Interview with the Vampire, додека Близнаци...
Адам Сендлер е на врвот – Кои се најплатените актери за 2023-та? Веројатно на листата очекувате имиња како Марго Роби и Леонардо ди Каприо, но ви...
Го гледав филмот „Barbie“ – Кои ми беа првите впечатоци и зошто треба да му дадете шанса? Шарениот розов свет ве учи што значи да се самоспознаете, тангира повеќе важни т...
„Епизодата кога сите загубивме пријател“: Најзабавните моменти од „Friends“ со засекогаш омилениот Ч... Забавната игра во која Чендлер и Џои го добиваат станот на Моника и Рејчел, но и...
10 романтични комедии што ќе ве опуштат и расположат овој викенд The Proposal, Bridget Jones’s Diary и Why Him? се забавни романтични комедии кои...
10 филмови со непредвидливи пресврти што добро ќе ве замислат На прв поглед, The Cabin in the Woods изгледа како секој класичен тинејџерски хо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg