10-те најсекси спотови во последниве 20 години


10-те најсекси спотови во последниве 20 години

Многу често сите очекуваат дека видео спотот за некоја песна е дополнување на музиката и текстот.

top-10-najseksi-muzichki-videa-na-site-vreminja-01.jpg

Но, понекогаш тие немаат никаква врска со тексот, туку само прикажуваат голотија со која привлекуваат внимание, бидејќи тоа е целта на шоубизнисот.

А, да бидеме реални, на многумина тоа воопшто не им пречи, бидејќи ѕвездите се прикажани во „најдобро“ издание.

Тие се провокативни, секси и најверојатно не би посакале да ги гледате додека сте на работа (бидејќи некои од нив воопшто не личат на музички спотови).

Погледнете кои се 10-те најсекси музички видеа во последниве 20 години:

Бијонсе – Partition

Бритни Спирс – Toxic

D'Angelo – Untitled (How Does It Feel)

Ферги - M.I.L.F.$

Џенифер Лопез и Иги Азалеа – Booty

Уште 5 секси музички видеа на следната страна...Би можело да ве интересира:

„Ние сме 2“ - Новата песна на Дупер која со нетрпение ја очекувавме Откако ја објавија хит песната „Не сум твој тип“, сите со нетрпение ја очекуваат...
Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
Ребека повикува на плажа, Лозано ќе го памти ова лето - македонски „ле... Летото е во полн ек, а добрата музика е неизоставен дел од забавата. Македонскат...