Како помина втората проба на Eye Cue на евровизиската сцена во Лисабон? (фото + видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Како помина втората проба на Eye Cue на евровизиската сцена во Лисабон? (фото + видео)

Eye Cue вчера ја имаа втората проба на евровизиската сцена, а Марија откри еден детаљ кој не го знаевме на првата проба - дека ќе го промени аутфитот на сцена.

kako-pomina-vtorata-proba-na-eye-cue-na-evroviziskata-scena-vo-lisabon-foto-video-001.jpg

На 8-ми мај ќе го видиме целиот сценски настап на Eye Cue со Lost And Found, а додека сме во исчекување, пристигнуваат нови фотки и видеа од втората проба.

Марија очигледно ќе има менување на облеката на сцена, судејќи по новите фотки.

Остатокот ве оставаме да го откриете самите:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки и видео од првата проба на Eye Cue за Евровизија 2018 Натпреварувачите на Евровизија 2018, вчера започнаа со првите проби, а Eye Cue п...
Eye Cue на црвениот тепих на предевровизиска забава во Мадрид (фото) Евровизија оваа година почнува од 8-ми мај, а пробите ќе почнат од оваа недела.&...
Македонски бендови кои треба да ги слушнете на Д-Фестивал Фестивалските доживувања може да започнат. Приказната на Д-Фестивал&nb...