„Ние сме 2“ - Новата песна на Дупер која со нетрпение ја очекувавме
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
rabota vo kujna 08-08-2020


„Ние сме 2“ - Новата песна на Дупер која со нетрпение ја очекувавме

Откако ја објавија хит песната „Не сум твој тип“, сите со нетрпение ја очекуваат секоја нова песна на Дупер.

nie-sme-2-novata-pesna-na-duper-koja-so-netrpenie-ja-ochekuvavme-01.jpg

Дупер неколку дена активно ја најавуваа новата песна „Ние сме 2“, која ја објавија вечерва и веќе има повеќе од 8.000 прегледи на YouTube.

Видео записот е минималистички, но впечатлив и уникатен, а музиката ќе ве размрда уште на прво слушање.

Како и претходните две песни, очекуваме и оваа да стане хит кој нема да ви излезе од глава, а фановите веќе се „заразени“.

Слушнете ја новата песна на Дупер:

М. М. |Црнобело

Би можело да ве интересира:

Новата песна на Ријана и Дрејк + 7 други кои се очекува да бидат летни хитови Можеби во овој период од годината, со овие „тмурни“ денови, летото ви изгледа мн...
5 песни во кои всушност не се пее за љубов Голем дел од нас сметаат дека баладите или барем оние песни кои звучат романтич...
Наместо Ријана, хитот „Umbrella“ ќе го испеела Бритни - Познати песни наменети за други изведувачи Дали може да ја замислите Бритни Спирс како го изведува хитот „Umbrella“ на Рија...

Најчитани неделава