Плејлиста од 12 песни за кога се возите сами во автомобил
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Project Manager 24-01-2020
Чувар 24-01-2020


Плејлиста од 12 песни за кога се возите сами во автомобил

Возењето сами во автомобил докажано има терапевтски моќи за да ви го подигне расположението, особено ако е проследено со вистинскиот избор на музика.

plejlista-od-10-pesni-za-koga-se-vozite-sami-vo-avtomobil-01.jpg

Секако, поинтересно е ако со вас е целото друштво, но има нешто убаво и во тоа да се возите сами и да ги пеете на цел глас своите омилени песни.

Гласовите на пејачите и музиката може да ви бидат одлично друштво по пат.

За следниве 12 песни може да се каже дека се химни на патувањето:

Bruce Springsteen - Born to Run

;

John Mayer - Waiting on the World to Change

;

Zedd, Maren Morris, Grey - The Middle

;

Fall Out Boy - Sugar, we're Goin Down

;

Benny Blanco, Halsey, Khalid - Eastside

;

Bruno Mars - That's What I Like

;

Листата продолжува на следна страна...Би можело да ве интересира:

„Кога зборот станува мелодија, тогаш знакот станува танц“ - новиот видео спот на DS Collective „Кога зборот станува мелодија тогаш знакот станува танц“ е мотото на новиот виде...
Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
Најдобрите настапи на MTV Video Music Awards (видео) Секој август љубителите на музиката со нетрпение ги очекуваат музичките награди ...