Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 21-09-2020


Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019?

Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 година, но можеби сè уште е рано.

Koi-pesni-se-ocekuva-da-bidat-hitovi-ovaa-prolet-01.jpg

Засега имаме неколку песни за кои се смета дека ќе ги пуштиме на најгласно оваа пролет. Сем Смит има нова заразна песна, како и Хозиер и Лана Дел Реј... кои се другите?

Слушнете ги песните кои се очекува да станат пролетни хитови:

„Nights Like This“ - Kehlani ft. Ty Dolla $ign

„Almost (Sweet Music)“ – Hozier

„No Place“ - Backstreet Boys

„Hope Is a Dangerous Thing for a Woman Like Me to Have—But I Have It“ - Lana Del Rey

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Новата песна на Ријана и Дрејк + 7 други кои се очекува да бидат летни хитови Можеби во овој период од годината, со овие „тмурни“ денови, летото ви изгледа мн...
„Ние сме 2“ - Новата песна на Дупер која со нетрпение ја очекувавме Откако ја објавија хит песната „Не сум твој тип“, сите со нетрпение ја очекуваат...
Плеј листа: 100-те најдобри песни на 21-от век Музички, 21-от век е веројатно најтежок за дефинирање. Со години сме сведоци на ...

Најчитани неделава