Видеа и фотки од вчерашното дружење на Тамара во евровизискиот прес-центар
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Видеа и фотки од вчерашното дружење на Тамара во евровизискиот прес-центар

Вчера, по генералната проба, Тамара имаше дружење со медиумите во евровизискиот прес-центар.

videa-i-fotki-od-vcerasnoto-druzenje-na-tamara-vo-evroviziskiot-pred-centar-001.jpg

Даваше интервјуа, снимаше видеа за светски медиуми, потпишуваше маички...

Дури сними и видео на тема: Зошто Американците треба да почнат да гледаат Евровизија?

A, ексклузивните фотки и видеа за CRNOBELO.com, директно од прес-центарот на Евровизија во Тел Авив изгледаат вака:

videa-i-fotki-od-vcerasnoto-druzenje-na-tamara-vo-evroviziskiot-pred-centar-01.jpg

videa-i-fotki-od-vcerasnoto-druzenje-na-tamara-vo-evroviziskiot-pred-centar-02.jpg

videa-i-fotki-od-vcerasnoto-druzenje-na-tamara-vo-evroviziskiot-pred-centar-03.jpg

videa-i-fotki-od-vcerasnoto-druzenje-na-tamara-vo-evroviziskiot-pred-centar-04.jpg

videa-i-fotki-od-vcerasnoto-druzenje-na-tamara-vo-evroviziskiot-pred-centar-05.jpg

videa-i-fotki-od-vcerasnoto-druzenje-na-tamara-vo-evroviziskiot-pred-centar-06.jpg

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на фото и видео материјали е казниво со закон.

М. Д. | Црнобело 

Фото + видео: Милка Малезанова | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како помина втората проба на Тамара Тодевска за Евровизија 2019? (видео) Првата проба на Тамара во Израел помина одлично и доби позитивни критики, а сега...
Фотки и видео од првата проба на Eye Cue за Евровизија 2018 Натпреварувачите на Евровизија 2018, вчера започнаа со првите проби, а Eye Cue п...
Северина ја објави најемотивната балада досега - посветена на нејзиниот син (видео) За новиот хит на Северина, „Rođeno moje“, нејзините соработници велат дека ...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава