10 песни кои се очекува да бидат летни хитови за 2019 година
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Asistent 16-09-2019


10 песни кои се очекува да бидат летни хитови за 2019 година

Летото е речиси на прагот. Температурите полека се зголемуваат, а забавите стануваат се почести и подолги. Време е за добра музика и дружба до раните утрински часови.

10-pesni-koi-se-ocekuva-da-bidat-letni-hitovi-01.jpg

Кои песни се очекува да станат најголеми летни хитови за 2019 година?

Слушнете ги тука:

Shawn Mendes - If I Can't Have You

Taylor Swift - ME! (feat. Brendon Urie of Panic! At The Disco)

Ed Sheeran & Justin Bieber - I Don't Care

DJ Khaled - Wish Wish ft. Cardi B, 21 Savage

Jonas Brothers - Sucker

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
Дуа Липа царуваше на топ листите - Кои песни најмногу се слушаа во 201... Кои песни станаа најголеми хитови во годината со која сме подготвени да се збогу...
Враќање во младоста - 15 песни за кои нема да верувате дека се стари 1... Не е потребно многу пресметување за да сфатите дека од 2001-ва година имаат поми...