10 песни кои се очекува да бидат летни хитови за 2019 година
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


10 песни кои се очекува да бидат летни хитови за 2019 година

Billie Eilish - Bury a friend

Lizzo - Juice

Beyoncé - Before I Let Go

Madonna, Maluma - Medellín 

Benny Blanco, Tainy, Selena Gomez, J Balvin - I Can't Get Enough

(О)Милена | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
Дуа Липа царуваше на топ листите - Кои песни најмногу се слушаа во 201... Кои песни станаа најголеми хитови во годината со која сме подготвени да се збогу...
Враќање во младоста - 15 песни за кои нема да верувате дека се стари 1... Не е потребно многу пресметување за да сфатите дека од 2001-ва година имаат поми...