10 песни кои се очекува да бидат летни хитови за 2019 година
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 21-09-2020


10 песни кои се очекува да бидат летни хитови за 2019 година

Летото е речиси на прагот. Температурите полека се зголемуваат, а забавите стануваат се почести и подолги. Време е за добра музика и дружба до раните утрински часови.

10-pesni-koi-se-ocekuva-da-bidat-letni-hitovi-01.jpg

Кои песни се очекува да станат најголеми летни хитови за 2019 година?

Слушнете ги тука:

Shawn Mendes - If I Can't Have You

Taylor Swift - ME! (feat. Brendon Urie of Panic! At The Disco)

Ed Sheeran & Justin Bieber - I Don't Care

DJ Khaled - Wish Wish ft. Cardi B, 21 Savage

Jonas Brothers - Sucker

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Новата песна на Ријана и Дрејк + 7 други кои се очекува да бидат летни хитови Можеби во овој период од годината, со овие „тмурни“ денови, летото ви изгледа мн...
Фиктивно интервју со просечен македонски естраден музичар Трајче Стојчески е типичен фиктивен македонски естраден пејач и скопски фраер. Н...
Ребека повикува на плажа, Лозано ќе го памти ова лето - македонски „летна шема“ хитови Летото е во полн ек, а добрата музика е неизоставен дел од забавата. Македонскат...

Најчитани неделава